KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10952056

nr 1095 2056

Akvarell

signerad, Stuga, motivet: 29x39

Utrop:

500 kr

måndag 13 mars 2017
kl 20:33:43